Творча майстерня

17 квітня 2018 року

З ініціативи НМЦО м.Львова на базі нашої школи  проведено                                     ТВОРЧУ МАЙСТЕРНЮ для заступників директорів   з НВР закладів освіти міста.      Колектив школи розкрив свій 25-річний досвід роботи щодо створення та розвитку умов інклюзивного навчання  дітей з ООП.

Метою спільної роботи учасників творчої майстерні було:

- розкриття актуальності організації інклюзивного навчання на сучасному етапі реформування освіти;

- набуття практичних навичок через участь у педмайстернях щодо організації роботи асистента вчителя; професійної співпраці в інклюзивному класі; диференційованого підходу до навчання дітей з ООП та корекційно-розвиткової роботи.

Дуже цікаво пройшла робота в мобільних групах, де були проведені інтерактивні вправи з основних напрямків організації інклюзивного навчання, в ході яких учасники опрацювали нормативні документи з питань інклюзії, створили візуалізацію індивідуальних програм розвитку учнів з різними нозологіями, визначили своє ставлення до інклюзивної освіти.

Переглядів: 47 | Додав: Xaker | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.