Понеділок, 11.12.2017, 23:40Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Травень » 30 » Про перевід учнів школи
Про перевід учнів школи

НАКАЗ                                        Від 30.05.2016р                                    №131

Про переведення учнів 1-8-х, 10-А класів до наступного класу

У відповідності до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 № 762, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 30.12.2014 № 1547, та на підставі рішення педагогічної ради школи (протокол № 7 від 30.05.2016)

Наказую:

​1. Вважати переведеними до наступного класу:                                                                - 1-А клас - 20 учнів,                                                                                                  - 1-Б кла - 28 учнів,                                                                                                     - 1-В клас - 27 учнів,                                                                                                  - 2-А клас - 28 учнів,                                                                                                  - 2-Б клас  - 31 учнів,                                                                                                  - 2-В клас  - 30 учнів,                                                                                                  - 3-А клас  - 18 учнів,                                                                                                  - 3-Б клас  - 26 учнів,                                                                                                 - 3-В клас - 21 учень,                                                                                                  - 4-А клас - 17 учнів,                                                                                                  - 4-Б клас - 16 учнів,                                                                                                  - 4-В кла  - 28 учнів,                                                                                                  - 5-А клас - 24 учні,                                                                                                    - 5-Б клас - 25 учнів,                                                                                                   - 6-А клас - 28 учнів,                                                                                                   - 6-Б клас - 26 учнів,                                                                                                  - 7-А клас - 31 учень,                                                                                                  - 7-Б клас  - 23 учні,                                                                                                    - 8-А клас  - 21 учень,                                                                                                 - 8-Б клас - 17 учнів,                                                                                                  - 10-А клас- 20 учні.

2.. З метою створення безпечних умов навчання Чухній Андріані у 5-А класі з інклюзивним навчанням, рекомендувати її батькам забезпечити соціальний супровід дитини під час перебування у школі відповідно до розкладу занять.

3.  Класним керівникам 1-8-х, 10-А класів зробити відповідні записи у класних журналах, особових справах та алфавітній книзі.

4. Контроль за виконанням даного наказу доручити заступникам директора з навчально-виховної роботи Некрасовій І. та Скороході О.

Директор школи                                    Ю. Моклович

Переглядів: 130 | Додав: Xaker | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Травень 2016  »