Інтернет-марафон "Оновлені навчальні програми-2017"
22 серпня 2017 року                     вчителі школи взяли активну участь в інтернет-марафоні ВГ "Основа"    "Оновлені навчальні програми - 2017"

У рамках вебінарів обговорювалось реформування шкільної освіти, зміни у навчальних програмах та як адаптуватися до цих змін. Серед топ-тем організатори марафону обговорювали такі:

- реалізація компетентнісного  підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі;

- формула компетентності - фундамент діяльності педагога;

- секрети базових компетенцій - суть та вимоги;

- наскрізна лінія громадянської компетентності у викладанні різних предметів 5-9 класів;

Під час вебінарів вчителі дізнались про філософські та теоретичні фундаменти громадянської компетентності в Новій українській школі та змістової лінії "Громадська відповідальність", а також про те, як практично реалізовувати цю лінію під час вивчення різних предметів, зокрема, при допомозі існуючих навчальних матеріалів.

Переглядів: 72 | Додав: Xaker | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.