До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

28 вересня 2018 року

До 100-річчя від дня народження світоча української педагогіки, публіциста, письменника, поета Василя Сухомлинського

в школі проведено:

• урок-пам'ять "Серце віддаю дітям", мета якого - розвивати інтерес учнів до творчості великого педагога, формувати вміння міркувати, спонукати до пізнання світу, виховувати доброту, людяність, шанобливе ставлення до старших.

• виховна година "Подорож до світу маленьких казок В.О.Сухомлинського" та урок позакласного читання "Сторінками життя і творчості Василя Сухомлинського"                       (3-В кл., кл. кер. Харів І.Р.)

• година спілкування "Людина починається з добра"                                         (2-Вкл., кл. кер. Ваврин Л.Г.)

Запам'ятай, моя дитино, з юних літ

На все життя, щоб знала, як прожити.

Людина для добра приходить в світ

Й покликана завжди добро творити.

Йди з добротою - це собі затям,

Із ласкою, прихильністю, привітно.

Й не розлучайся з добрим почуттям,

Хай доброта в душі суцвіттям квітне.

В.Сухомлинський

•

• літературна світлиця                                                                            "В.О.Сухомлинський. Павлиський романтик"                   ( 7-В кл., кл. кер. Кіш Т.А.;                                                    7-Г кл., кл. кер. Язгар Н.І.)

Переглядів: 47 | Додав: Xaker | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.