Керівник гуртка

Біль Марта Мирославівна

Мета гуртка:

- Надати можливість обдарованим дітям проявити свої здібності на сцені.

- Навчити дітей правильно та інтонаційно чисто співати.

-Прививати та поглиблювати любов до української пісні(народної та композиторської).

- Виховувати смак, високу виконавську культуру.

- Приймати участь в шкільних та міських  оглядах художньої самодіяльності,    в  загальношкільних та міських  заходах.

Основний зміст роботи.

Учасники вокального гуртка приймають участь у шкільних та міських концертах, конкурсах, ранках та ін. заходах, оглядах шкільної, міської та районної художньої самодіяльності.

На заняттях гуртка діти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу.

Гуртківці розширюють свій кругозор, самореалізуються та підвищують свою самооцінку .

Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу.

Мета вокальних занять:

- розвиток співочого дихання;

- розширення діапазону голосу;

- спів без супроводу;

- спів в ансамблі (злагоджено, врівноважено).

Основні завдання вокальних занять:

- формування навичок співочої установки;                      - різнобічний розвиток вокально-хорового слуху;              - розвиток мислення;                                                             - формування музичної пам’яті;                                             -формування навичок співочої емоційності, співочої виразності.

Виступ на святі до

Дня Соборності України

Дует "Веселі нотки"                    Бережанська Ганнуся та         Бережанська Яринка

На нашій Україні і небо голубіше,
На нашій Україні і сонце на тепло,
На нашій Україні дівчата наймиліші,
На нашій Україні і пісня на добро.
На нашій Україні і зорі найрясніші
І хата біла-біла, неначе у вінку.
На нашій Україні молитва найсвятіша
І пісня солов'їна в вишневому садку.

Виступ на святі Останнього дзвоника

Канікули! Канікули! Радіє дітвора.

До нас прийшли канікули!

КАНІКУЛИ !!!    УРА!!!