2019-2020 навчальний рік

    Андріана Чухній, учениця 8-А класу  стала учасником акції "Намалюю Тобі Любов"

Андріана - це дівчинка, яка своєю любовю до людей, до світу - заставляє нас всіх зупинитися і подумати. Подумати над способом життя і чи з користю живу на цьому світі?!

Андріана -сонячна дівчинка, яка своєю безумовною любовю до людей, до світу - показує красу життя у всіх її проявах. Картини намальовані Андріанкою пронизані теплом та любовю.
Всі картини Андріани перенесені на тканину і вийшла перша колекція хустин.   "Намалюю Тобі Любов" - це надсоціальна акція, адже з продажу кожної хустини         100 грн перераховано на потреби онкоодужуючих.

Андріанка - сонячна дівчинка та емоційна художниця І ця неймовірна стильна хустка з її малюнком може стати Вашою, додавати наснаги в складні моменти, гріти теплом дитячих рук.

журналістка  Соломія Вітвіцька

 

Інформаційний день на 5 каналі Львів 01.02.2020

Андріанка, Ярина Янчак та Ігор Степаник

https://www.youtube.com/watch?v=4SPSkG_XTZE&fbclid=IwAR01atO6jFPdJWtxrV2rruQGlFY8xn7d4CZ6Hd-973yUHQ0UIBCCAhvI3vM

 

   6 березня 2020 року          ТСН   1 + 1    Особлива художниця

https://www.youtube.com/watch?v=d7s4tZjuUxo&feature=share&fbclid=IwAR1Za8uGlLvB7HEQk_4_jjT6xAE1Ozf36-PT1WVz0QT6_mx7Wxgb347h2CY

 

07.02 - 14.02.2020 року

 В Києві пройшла виставка картин львівської художниці 

АНДРІАНИ ЧУХНІЙ

 Це перша персональна виставка Андріанки (15років), "сонячної" дівчинки, яка змогла розмалювати цей світ добром. 

"The pover of expression" назва збірки не випадкова, сила експресії, адже Андріана малює картини експресивно під музику. На виставці представлено 8 картин створених під класичні твори Вівальді, Чайковського, Моцарта і Баха, а також портрет Андріани створений художником-наставником Ігорем Степаником.

Ігор Степаник - художник, наставник і друг Андріани. Це він розгледів її талант і запропонував його розвивати. За короткий час Андріана з професійним наставником і створила серію своїх картин. Всі безмежно вдячні Ігорю за віру, підтримку та ділення досвідом.
  Ексклюзивні картини Андріани перевтілюються в дизайнерські шовкові хустини завдяки першому в Україні інклюзивному ательє "Ledy Di", відкритому у Львові.                Андріана є яскравим прикладом того, що все можливо, є прикладом для всіх нас і що, незважаючи на Синдром Дауна - можна розвивати талант. Будемо вірити, що в майбутньому , ця талановита  дівчинка стане відомою художницею не лише в Україні, але і здобуде міжнародне визнання.