2017 - 2018 навчальний рік

01 березня  2018 року

учні нашої школи взяли участь в обласних змаганнях "Повір в себе" з плавання для дітей з інвалідністю.

ВІТАЄМО призерів змагань:

• Кутинського Рломана - 9-А клас
  • Дацків Володимира - 6-Б клас
  • Музику Сергія - 6-В клас

19 квітня 2018 року

на стадіоні Динамо" відбулися змагання з легкої атлетики серед дітей з ООП. Нашу школу гідно представила команда в складі:

- Мулер Вероніка - ІІ місце (біг 100м)

- Плечій Маряна ІІ місце (метан. мяча)

- Лідовська Віра ІІІ місце (біг 100м)

- Підгайна Юля ІІІ місце (біг 60м)

2016 - 2017 навчальний рік

14 грудня 2017 року

у велотреку СКА відбулися змагання в обласному турнірі з легкої атлетики для дітей з інвалідністю. Змагання проходили у таких дисциплінах: біг 60м, біг 200м, стрибки в довжину з місця. Достойно честь нашої школи відстояли дівчата Лідовська Віра, Підгайна Юлія та Цюняк Яна, здобувши переможні місця з різних дисциплін.

16 березня 2017 року

у ДЮСШ №1 відбулися обласні змагання Спартакіади "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю з настільного тенісу.

Склад команди: Кутинський Роман, Семененко Вадим-Василь, Лідовська Віра, Цедуляк Нестор, Плечій Маряна, Підгайна Юлія, Цюняк Яна.

Кожен учасник виступав на особисту першість у своїй віковій нозології. Наші учні здобули наступні місця:

• Плечій Маряна - І місце
  • Підгайна Юлія - ІІ місце
  • Кутинський Роман - ІІ місце
  • Лідовська Віра - ІІІ місце

Вчитель: Чумак Галина Іванівна

2016 - 2017 навчальний рік

24 березня 2016 року

відбулися змагання Спартакіади             "Повір у себе" з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю, в яких взяла участь команда нашої школи.

• Кутинський Роман - І місце
  • Шпаковський Марян - І місце