Середа, 18.10.2017, 23:27Вітаю Вас Гість | RSS

Xaker

Шкільний музей

НАРОДОЗНАВЧИЙ                            МУЗЕЙ                       ШКОЛИ

Мета та основний зміст діяльності музею :

- пробудження пізнавального інтересу до історії рідного краю, народу, побуту, звичаїв і традицій;

-  формування національної свідомості;

- виховання етнічної самобутності, поваги до матеріальних та духовних цінностей рідного краю, примноження їх;

- ведення пошуково-дослідницької роботи;

- сприяння індивідуальній творчості.

У музеї представлено матеріали культурної спадщини різних регіонів України ХІХ-ХХ століття. Експозиція складається з таких розділів: "Хатній інтерьєр", "Український одяг", "Предмети побуту", "Знаряддя праці", "Стародавні обереги". Серед експонатів є старовинні прядка, веретено, льоночесалка, серпи, ціпки, ночви, ступка, магільниця, залізні праски, вишиті рушники із різних регіонів України, жіночі сорочки, кептарі тощо. Екскурсії проводяться двопланово: "Предмети побуту та їхнє використання" і "Звичаї та обряди українського народу у певний календарно-тематичний період: "ВЕСНА", "ЛІТО", "ОСІНЬ", "ЗИМА".               У музеї відбуваються навчально-виховні заходи з метою ознайомлення учнів із звичаями та традиціями рідного народу.

За період діяльності музею було проведено понад 100 екскурсій : для учнів школи, батьків, керівників шкільних народознавчих музеїв Львівської області , а також для гостей із Польщі і Канади.

За час існування музею тричі була здійснена його перереєстрація . У 2008 році Обласний центр туризму нагородив музей фотоапаратом та диктофон

«  Жовтень 2017  »