Субота, 18.11.2017, 09:09Вітаю Вас Гість | RSS

Сайти для батьків

Сайти для батьків: загальні

Діти України www.children.edu-ua.net Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам, в тому числі - дітей з особливими потребами.

Український сімейний ресурс www.baby.com.ua Сайт присвячений питанням народження, розвитку та виховання дітей і призначений для батьків, які шукають докладну інформацію в Інтернет. Надана інформація охоплює період від планування дитини до молодшого шкільного віку. В окремому розділі - розвиваючі комп'ютерні ігри www.baby.com.ua/igr.html

Інтернет-енциклопедія сім'ї, материнства, дитинства www.uaua.info Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.

Малеча" - ресурс для сучасних батьків www.malecha.org.u Інформація про планування дитини, вагітність, пологи, догляд, виховання та розвиток дітей, здоров'я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватні сторінки.

"Мама-Тато" www.mama-tato.com.ua Інформація для батьків: вагітність та пологи, грудне вигодовування, виховання та навчання дітей, статті, форум, консультації спеціалістів, законодавство про сім'ю. Для дітей - скоромовки, загадки, вірші та пісні, розфарбовки.

"Дітисайт". Ліцей для батьків www.detisite.ru/parents Популярні статті та методичні матеріали з дитячої психології, педагогіки, медицини. Можливість отримати відповідь на запит. Є розділ для дітей: бібліотека, ігри, галерея малюнків.

Безкоштовна дитяча електрона бібліотека КП http://flashsait.com  Ігри, мультфільми, дитячі вірші, дитячі книжки та аудіо-книжки, казки та аудіо-казки, дитячі пісні mp3.

Іграшка - енциклопедія майстерності http://igrushka.kz Іграшки, ігри, дитячі ігри та розваги.Для батьків дітей з особливими потребами

"Єдність дітей" - портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьківwww.kidsunity.org  Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями.

Сайт для батьків, які хочуть знати більше про розвиток своєї дитиниwww.defectolog.ru На сайті можна дізнатись про вікові норми розвитку дитини, знайти рекомендації дефектолога, логопеда, психолога з багатьох питань, ознайомитись з розвиваючими іграми, поспілкуватись на форумі.

«  Листопад 2017  »