2020 - 2021 навчальний рік

Рейтинг навчальних досягнень

5-11-х класів    І семестр

 

Місце  Клас  Рейтинг класу  Класний керівник
1 5-А 8,962 Артишко Анастасія Андріївна
2 5-Б 8,824 Хома Маряна Володимирівна
3 7-А 8,552 Гузь Любов ярославівна
4 6-Б 8,470 Бенець Наталія Теодозівна
5 9-А 8,144 Дмитрик Ірина Євгенівна
6 7-Б 8,142 Юрчук Марія Володимирівна
7 11-А 8,120 Шабаковська Романна Богданівна
8 5-В 8,102 Богуш Ольга Олександрівна
9 8-Б 7,920 Чумак Галина Іванівна
10 6-А 7,900 Тимцова Вікторія Володимирівна
11 6-В 7,793 Марушко Ольга Теодозівна
12 7-В 7,456 Туркало Ольга Ярославівна
13 9-Г 7,409 Язгар Наталія Іванівна
14 10-А 7,075 Ільків Світлана Омелянівна
15 9-Б 7,072 Костецька Надія Ярославівна
16 8-А 6,880 Ковальчук Ірина Зеновіївна
17 8-В 6,800 Озарків Ірина Миколаївна
18 9-В 6,685 Кіш Тетяна Андріївна

 

 

Рейтинг навчальних досягнень

5-11-х класів   

Кращі учні школи

І семестр

 

Місце  Прізвище, ім'я Клас Середній бал
1   Гілета                  Анастасія 11-А 11,25
2   Зубко                   Альбіна 5-А 11,143
3   Федотова           Анна 5-А 11,00
3   Куротчин            Андріана 11-А 11,00
4   Корічковська     Ірина 6-Б 10,966
5   Лапчук                Максим   11-А 10,94
6   Кіт                       Тетяна 7-А 10, 888
7   Зубко                  Ангеліна 7-В 10,842
8   Худа                    Віталій 8-Б 10,777
9   Музика               Марта 7-Б 10,684
10   Кокідько            Сергій 5-Б 10,672
11   Левшунова       Каміля 6-В 10,662
12   Бакай                 Ольга 5-В 10,643
13   Мартин              Марян 9-Г 10,631
14   Кохан                Андріян 6-Б 10,60
15   Максимець      Ростислав 5-Б 10,572
16   Кушаковська   Христина 5-А 10,571
17   Лесів                Божена 7-А 10,526
18   Лозинська       Софія 7-В 10,525
19   Наконечний     Остап 6-Б 10,456
20   Стахів              Олександр 5-А 10,429
21   Фуртак             Данило 5-Б 10,423
22   Кравчук           Андрій 8-Б 10,388
23   Попадюк         Юлія 9-А 10,368
24   Губаль            Тетяна 5-В 10,357
25   Коротчин        Микола 6-Б 10,333
26   Василишин    Діана 11-А 10,31
27   Палій               Артур 6-В 10,267
28   Піх                   Ірина 6-Б 10,266
29   Кравчук          Назарій 7-Б 10,263
29   Федош            Анна-Марія 7-В 10,263
30   Лабаз              Даниїл 5-Б 10,211
31   Михальська   Катерина 6-Б 10,20
31   Попадюк         Юстина 6-Б 10,20
32   Батіг                Маряна 9-А 10,158
33

   Путько            Анастасія

11-А 10,150