Субота, 18.11.2017, 09:11Вітаю Вас Гість | RSS

Про сайт

Шановні гості нашого сайту!

Сайт школи проінформує вас про:

• історію школи;
  • педагогічний та учнівський колективи;
  • наші методичні напрацювання;
  • досягнення учнів у навчанні;
  • корисну інформацію для батьків, учнів та вчителів;
  • класну та позакласну виховну роботу в школі.

Мета шкільного сайту: розвиток єдиного інформаційного освітнього простору в школі та регіоні, представлення школи в Інтернет-спільноті

Основні завдання:

- позитивна презентація інформації про досягнення  педагогічного колективу, про     особливості школи, історії її  розвитку, про освітні програми та проекти;               - систематичне інформування учасників освітнього процесу та громадськість про      діяльність школи;                                                                                                - формування позитивного іміджу школи;                                                         - здійснення обміну педагогічним досвідом та демонстрація  досягнень                      педагогічного, учнівського колективів;                                                               - створення умов для мережевої взаємодії всіх учасників  освітнього процесу: педагогів, учнів, батьків, випускників, громадських організацій та    зацікавлених осіб;                                   - створення умов мережевої взаємодії школи з іншими  установами;                         - стимулювання творчої активності вчителів та учнів;                                      - підвищення ролі інформатизації освіти, організація навчання з                                використанням мережевих освітніх ресурсів;                                                     - сприяння створенню в регіоні єдиної інформаційної інфраструктури.

Адміністратор сайту

Бобрецька Галина Іванівна,

вчитель математики

Адміністратор сайту керує інформаційними, методичними навчальними, науково-популярними веб-сторінками. Відповідає за їх наповнення та оновлення.

Технічний редактор сайту

Чемерис Ольга Павлівна,

вчитель математики та інформатики

Модератори сайту

Пантюк Людмила Іванівна,

учитель української мови та літератури

Скорохода Оксана Богданівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи,  учитель німецької мови

Веб-сайт нашої школи взяв участь у                         VI Конкурсі на кращий веб-сайт закладів освіти.    За результатами Конкурсу ми отримали               подяку Інтернет Асоціації України.

Адміністратор сайту - Бобрецька Галина     Технічний редактор сайту - Чемерис Ольга

Шановні учасники Конкурсу!

Щиро дякуємо Вам за активну участь у нашому конкурсі! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, натхненно працювати над самовдосконаленням. Найкраща винагорода за Ваш труд - вдячність від учнів, батьків та педколективу!

Нехай ця подяка буде першим кроком до майбутніх перемог!

З повагою та побажаннями успіхів Адміністрація    Інтернет Асоціації України

Мета  Конкурсу!

•  сприяння поширенню інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників: учнів, батьків, педагогічного колективу, адміністрації навчальних закладів;
  • стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.

«  Листопад 2017  »