Субота, 18.11.2017, 09:05Вітаю Вас Гість | RSS

Поради батькам

1.  Заохочуйте дитину до приємного проведення часу, що передбачає спілкування з людьми.

2. Виставляйте малюнки дитини, наробки, твори, одним словом усе те, що може зацікавити інших.

3. Завдяки цьому вдасться підвищити впевненість дитини в собі, сформує почуття самостійності.

4. Частіше її хваліть. Допоможіть розпізнати та виявити приховані почуття, використавши для цього такі засоби, як малювання, робота по дереву, ліплення, шиття ляльок, читання вголос розповідей, слухання музики.

5. Записуйте на аркуші паперу або фіксуйте подумки, скільки разів на день ви звертались до дитини і скільки разів висловлювали позитивні репліки і коментарі на її адресу. Перевіряйте цей список у кінці дня.

Як заохотити дитину        до навчання?

8 порад

Перейти за посиланням: http://tvoemisto.tv/news/yak_zaohotyty_dytynu_do_navchannya_8_porad_72853.html

Рекомендації на літні канікули

Шановні батьки . пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися нових сил, оздоровитися, закріпити набуті в школі знання  і використовувати їх у домашніх умовах. Ось декілька правил яких необхідно дотримуватися на літніх канікулах

• організовуйте для вашої дитини правильний розпорядок дня ( режим) – дотримуйтесь його кожного дня;
  • забезпечте дитині  щоденний активний відпочинок на свіжому повітрі;
  • створіть щоденну навчальну годину, виберіть постійний час і повторюйте навчальний матеріал;
  • постійно говоріть з дитиною;
  • спостерігайте за поведінкою дитини, якщо в неї виникають труднощі, допомагайте їх вирішувати, підтримуйте;
  • заведіть на літо окремий зошит „Мої враження” і допомагайте дитині щодня записувати 2-3 речення про сьогоднішній день;
  • поважайте дитину як особистість;
  • мамам рекомендується проводити окремі бесіди з дочками, а татам – із синами, з виховання в них правильної поведінки з особами протилежної статі

«  Листопад 2017  »