2014 - 2015 навчальний рік

Pochatok istoriyi 1 b 2014 from Galyna Bobrecka

2015 - 2016 навчальний рік

Класний  керівник  Данилишин Оксана Петрівна

5 жовтня 2015 року учні нашого класу Бережанська Ганнуся і Бородіна Софія взяли участь у концерті до Дня вчителя

20 листопада 2015 р.  На подвірї нашої школи встановили скульптуру Матінки Божої. Ми взяли участь у молебні до Пресвятої Богородиці.

24 травня 2016 року            Свято Останнього дзвоника

2016 - 2017 навчальний рік

2017 - 2018 навчальний рік

29 березня 2018 року

В рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання учні нашого класу взяли участь в поетичній світлиці  проведена   "Люблю Україну"

Вони поетичним словом поглибили свої знання про Україну, її традиції, обереги, пісні, висловили свою любов до України.      Підготувала захід Ірина Миколаївна Озарків.

10 лютого 2018 року

День видався цікавим, захоплюючим і веселим для учнів 4-А класу, їхніх батьків та класного керівника Оксани Петрівни, оскільки вони побували в пекарні ЕкоТатко (с.Шегині) та взяли участь в майстер-класі з випічки справжнього живого ХЛІБА.

Кожен учасник майстер-класу:

- дізнався про те, звідки береться Хліб

- навчився руками місити тісто;

- зумів напалити піч дровами;

- самостійно спік Хліб;

- оцінив працю ХлібоРоба;