2019-2020 навчальний рік

проведення Педагогічної майстерні

«Стратегії та практики інноваційного навчання»

І Практична частина

Відкриті уроки

"Інтегрований підхід до організації освітнього процесу - шлях оновлення змісту викладання предмету. Інтегровані та бінарні уроки"

11 грудня 2019 року

Інтегрований урок предмета "Я досліджую світ" з теми: "Моя домашня бібліотека"            в 2-В класі.     Вчитель: Сокуренко Вікторія Вікторівна

12 грудня 2019 року

Інтегрований урок предмета "Я досліджую світ" з теми: " Як зимує природа" в 1-А класі

Вчитель: Діжовска Тетяна Юріївна

12 грудня 2019 року

Бінарний урок ( біологія, хімія) з теми: "Білки, нуклеїнові кислоти: огляд будови і біологічної ролі" в 10-А класі

Вчителі: Філіпчук Оксана Іванівна, Ільків Світлана Омелянівна.

12 грудня 2019 року

Інтегрований урок предмета "Я досліджую світ" з теми: "Вода в моєму домі. Я користуюся водою" в 2-А класі.   Вчитель: Мельничук Надія Ярославівна

13 грудня 2019 року

Інтегрований урок (математика, основи здоровя) з теми: "Прості задачі з величинами, шлях, швидкість, рух. Безпечна дорога до школи" в 4-А класі.

Вчитель: Романюк Ірина Степанівна

16 грудня 2019 року

Інтегрований урок (історія України, правознавство) з теми: "Місцеве самоврядування в Україні" в 9-А класі.

Місце проведення: Сихівська районна адміністрація.     Вчитель Костецька Надія

17 грудня 2019 року

Бінарний урок (фізика, географія) з теми: "Найвище" місце під небом" у 8-Г класі

Вчителі: Нарушевич Ірина Павлівна, Знак Лідія Євгенівна

17 грудня 2019 року

Інтегрований урок (українська мова, читання) з теми:"У передчутті дива" в 2-Б класі

Вчитель: Данилишин Оксана Петрівна

17 грудня 2019 року

Бінарний урок (географія, математика) з теми "Цікавий світ Європи"

Вчителі: Юрчук Марія Володимирівна, Білоус Леся Григорівна

23 грудня 2019 року

Інтегрований урок (англійська мова, історія" з теми: "Моє місто" в 5-Б класі

Вчитель: Пневська Надія Степанівна

24 грудня 2019 року

Бінарний урок (біологія, інформатика) з теми:"Поділ клітин. Створення публікацій"

Вчителі: Гузь Олег Васильович, Філіпчук Оксана Іванівна.

28 січня 2020 року

Урок-психологічне дослідження з української літератури у 10-А класі на тему     "М.Коцюбинський . Психологічна новела "Intermezzo". Автобіографічна основа.     Проблеми душевної рівноваги, повноцінного життя. Розкриття внутрішнього стану   людини"

Вчитель: Пантюк Людмила Іванівна

ІІ Теоретична частина