....

Діти, як квіти.  Доторкнись до кожної з них – і вона задзвенить,

і розсиплеться аромат, не схожий один на одного.

В.О. Сухомлинський

Озарків Ірина Миколаївна

Посада:  педагог-організатор

Основна мета роботи:

• створення умов для багатогранного розвитку і соціалізації кожного школяра у вільний від навчання час;
  • сприяння розвитку творчої особистості учнів;
  • формування активної позиції кожної особистості;
  • гармонійний розвиток особистості.
  • забезпечення виконання учнями своїх обовязків та захист їхніх інтересів.

Функції педагога-організатора:

• виховна (формування всебічно розвиненої особистості вихованця);
  •   розвивальна (сприяння саморозвитку особистості кожного учня);
  • освітня (створення умов для формування компетенцій школяра);
  • організаторська (організація і здійснення позакласної та позашкільної роботи з учнями);
  •   діагностична (визначення рівня вихованості окремих учнів і колективу класу);
  • соціальна (виявлення впливу різних соціальних чинників на формування учнів, нейтралізація небажаних впливів);
  • стимулююча (стимулювання ініціативи та самодіяль­ності учнів, учнівського самоврядування);
  •  координаційна (узгодження спільних зусиль і вимог адміністрації, вчителів-предметників, батьків, громад­ськості, позашкільних закладів)
  •  методична (надання допомоги активу учнів, батькам, представникам громадських організацій).

2019-2020 навчальний рік

11 жовтня 2019 року

до Дня захисника Вітчизни учні 10-А класу поклали квіти на могилу воїнів, загиблих за волю України.

19 вересня 2019 року

відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування. Федак Марія прозвітувала про роботу самоврядування за 2018-2019 н.р. Ознайомила присутніх з усіма шкільними і позашкільними виховними заходами, які організовували члени учнівського самоуправління.

Учні довірили  Федак Маріі, учениці 11-А класу,очолити ще на один термін  учнівське самоврядування.

На конференції обрано актив школи:

Голова УС: Федак Марія (11-А кл)

Заступник: Мартин Катерина (10-А кл)

Дулеба Володимир (11-Акл)

Козак Назарій (11-А кл)

Василишин Діана (10-А кл)

Каралюс Наталія (9-А кл)

Язгар Артур (8-Г кл)