....

Діти, як квіти.  Доторкнись до кожної з них – і вона задзвенить,

і розсиплеться аромат, не схожий один на одного.

В.О. Сухомлинський

Озарків Ірина Миколаївна

Посада:  педагог-організатор

Основна мета роботи:

• створення умов для багатогранного розвитку і соціалізації кожного школяра у вільний від навчання час;
  • сприяння розвитку творчої особистості учнів;
  • формування активної позиції кожної особистості;
  • гармонійний розвиток особистості.
  • забезпечення виконання учнями своїх обовязків та захист їхніх інтересів.

Функції педагога-організатора:

• виховна (формування всебічно розвиненої особистості вихованця);
  •   розвивальна (сприяння саморозвитку особистості кожного учня);
  • освітня (створення умов для формування компетенцій школяра);
  • організаторська (організація і здійснення позакласної та позашкільної роботи з учнями);
  •   діагностична (визначення рівня вихованості окремих учнів і колективу класу);
  • соціальна (виявлення впливу різних соціальних чинників на формування учнів, нейтралізація небажаних впливів);
  • стимулююча (стимулювання ініціативи та самодіяль­ності учнів, учнівського самоврядування);
  •  координаційна (узгодження спільних зусиль і вимог адміністрації, вчителів-предметників, батьків, громад­ськості, позашкільних закладів)
  •  методична (надання допомоги активу учнів, батькам, представникам громадських організацій).

2019-2020 навчальний рік

28 лютого 2020 року

Закінчення другого року навчання учасників проекту

"Покликані до любові та витривалості"

На останній лекції цього циклу слухали отця Петра (Petro Mayba), про покликання кожного у житті. Послухавши лекцію маємо памятати і втілювати у життя все, чого навчилися - ми ж покликані!

23 січня 2020 року

Участь в третьому модулі інформаційного проекту

"Покликані до любові та витривалості"

На занятті разом з автором курсу, отцем Петром (Petro Mayba)  розглядали та переосмислювали тему про педагогічний проект навчального закладу як основу для комплексного формування особистості учня.

В результаті обговорення погодились, що надзвичайно важливо будувати відносини у співпраці між вчителями, батьками, адміністрацією і навіть техперсоналом для цілісного і ціннісного супроводження дитини     до її гармонійного розвитку і духовної зрілості. Для цього потрібно кожної миті щиро любити своїх вихованців, турбуватися про їх потреби зараз, щоб вони зрозуміли це потім.

22 січня в День Соборності України члени учнівського парламенту школи організували флешмоб "Ланцюг єднання "живого слова"

Слава Україні!  Героям Слава!

18 грудня 2019 року

для учнів 5-11 класів відкрила свої двері

ПОЕТИЧНА СВІТЛИЦЯ "Людина починається з добра"

Господарі світлиці:

члени учнівського самоврядування та педагог-організатор

Учні проникливо читали вірші про найважливішу цінність людської душі - доброту, про велич і красу добра, розуміючи, як важливо творити добро в повсякденному житті.

15 грудня 2019 року

В рамках Тижня правових знань в 7-В класі проведена інтерактивна бесіда                       "Чи захищені права дитини в Україні"

13 листопада 2019 року

В рамках Тижня толерантності в 6-А класі провела  бесіду з елементами тренінгу   "Вчимося толерантності"

11 жовтня 2019 року

до Дня захисника Вітчизни учні 10-А класу поклали квіти на могилу воїнів, загиблих за волю України.

19 вересня 2019 року

відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування. Федак Марія прозвітувала про роботу самоврядування за 2018-2019 н.р. Ознайомила присутніх з усіма шкільними і позашкільними виховними заходами, які організовували члени учнівського самоуправління.

Учні довірили  Федак Маріі, учениці 11-А класу,очолити ще на один термін  учнівське самоврядування.

На конференції обрано актив школи:

Голова УС: Федак Марія (11-А кл)

Заступник: Мартин Катерина (10-А кл)

Дулеба Володимир (11-Акл)

Козак Назарій (11-А кл)

Василишин Діана (10-А кл)

Каралюс Наталія (9-А кл)

Язгар Артур (8-Г кл)