Діти, як квіти.
 Доторкнись до кожної з них – і вона задзвенить,
і розсиплеться аромат, не схожий один на одного.
              В.О. Сухомлинський

Озарків Ірина Миколаївна

Посада:  педагог-організатор

Основна мета роботи:

• створення умов для багатогранного розвитку і соціалізації кожного школяра у вільний від навчання час;
  • сприяння розвитку творчої особистості учнів;
  • формування активної позиції кожної особистості;
  • гармонійний розвиток особистості.
  • забезпечення виконання учнями своїх обовязків та захист їхніх інтересів.

Функції педагога-організатора:

• виховна (формування всебічно розвиненої особистості вихованця);
  •   розвивальна (сприяння саморозвитку особистості кожного учня);
  • освітня (створення умов для формування компетенцій школяра);
  • організаторська (організація і здійснення позакласної та позашкільної роботи з учнями);
  •   діагностична (визначення рівня вихованості окремих учнів і колективу класу);
  • соціальна (виявлення впливу різних соціальних чинників на формування учнів, нейтралізація небажаних впливів);
  • стимулююча (стимулювання ініціативи та самодіяль­ності учнів, учнівського самоврядування);
  •  координаційна (узгодження спільних зусиль і вимог адміністрації, вчителів-предметників, батьків, громад­ськості, позашкільних закладів)
  •  методична (надання допомоги активу учнів, батькам, представникам громадських організацій).

2018 - 2019 навчальний рік

11 березня 2019року

відбувся ІІІ модуль формаційного проекту «Покликані до любові і витривалості» .

Тема: «Шлях  святості як реалізація свого покликання».

Душевні науки сестри Філомени спонукають нас  до прикладання великих зусиль для отримання «святості» в будь-якому середовищі –чи то сімейному, робочому чи соціальному.

7 березня 2019р В рамках Тижня Шевченкознавства проведено флешмоб

"ЧИТАЄМО КОБЗАР"

6 березня 2019р  В рамках Тижня Шевченкознавства в7А і 7-Г класах проведено                  урок -презентацію "Спомин про Шевченка".

Учні ознайомилися з творчим шляхом великого генія Тараса Григоровича Шевченка, а також переглянули презентацію "Пам'ятники Шевченку".

28 лютого 2019 р     З учнями 7-А класу проведено гру - конкурс

"Я - українець! І я цим пишаюсь!"

27 лютого 2019р

команда учнівського самоврядування "Енштейники" посіла ІІІ місце в шкільній лізі Сихівського району м. Львова з інтелектуальної гри                                             "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

Учасники дивували своєю інтригою, інтуїцією, своїми знаннями.

Щиро вітаємо, ви великі молодці!

Склад команди:

Федак Марія - 10-А кл.

Мороз Христина - 10-Акл

Дулеба Володимир - 10-А кл.

Козак Назарій - 10-А кл.

Кулеба Лілія - 9-А кл.

Мартин Катерина - 9-А кл.

Керівник команди: Озарків І.М. - педагог-організатор

Організатори: учнівський парламент Сихівського району

17 січня  2019 р.  відбувся ІІ-й модуль проекту«Покликані до любові та витривалості».Практика віри на щодень. Кожен міг усвідомити,що ж таке віра, яке місце вона займає у нашому щоденному житті.

29 жовтня - 02 листопада  2018 р.

Тиждень курсів підвищення кваліфікації.  Нові знайомства, цікаві історії, тренінги, позитивні емоції, маса вражень і набутий досвід.

24 жовтня 2018 року

Відбувся І модуль проекту

"Покликані до любові і витривалості". Про виховання, цінності та сенс життя розважали з керівником напрямку шкільництва Патріаршої комісії у справах освіти і виховання УРКЦ - отцем П.Майбою. Ми мали можливість усвідомити, як важливо виконуватисвою щоденну роботуз радістю і любовю.

12 жовтня 2018 року             Члени учнівського самоврядування взяли участь в акції

"Пошанування памяті воїнів УПА"  на Личаківському цвинтарі

9 жовтня 2018 року

За ініціативи управління інформаційних технологій департаменту розвитку у співпраці з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради відбулася конференція Е - освіта. на конференції було розкрито важливі питання сьогодення щодо виховання проблем учнівської молоді. Конференція була змістовною і пізнавальною.

27 вересня 2018 року

відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування. Федак Марія прозвітувала про роботу самоврядування за 2017-2018 н.р. Ознайомила присутніх з усіма шкільними і позашкільними виховними заходами, які організовували члени учнівського самоуправління.

Учні обрали Федак Марію, ученицю       10-А класу, ще на один термін головою учнівського самоуправління.

На конференції обрано актив школи:

Голова УС: Федак Марія (10-А кл)

Заступник: Мартин Катерина (9-А кл)

Дулеба Володимир (10-Акл)

Козак Назарій (10-А кл)