2018 - 2019 навчальний рік

11 березня 2019року

відбувся ІІІ модуль формаційного проекту «Покликані до любові і витривалості» .

Тема: «Шлях  святості як реалізація свого покликання».

Душевні науки сестри Філомени спонукають нас  до прикладання великих зусиль для отримання «святості» в будь-якому середовищі –чи то сімейному, робочому чи соціальному.

7 березня 2019р В рамках Тижня Шевченкознавства проведено флешмоб

"ЧИТАЄМО "КОБЗАРЯ"

6 березня 2019р  В рамках Тижня Шевченкознавства в 7А і 7-Г класах проведено                  урок - презентацію "Спомин про Шевченка".

Учні ознайомилися з творчим шляхом великого генія Тараса Григоровича Шевченка, а також переглянули презентацію "Пам'ятники Шевченку".

28 лютого 2019 р     З учнями 7-А класу проведено гру - конкурс

"Я - українець! І я цим пишаюсь!"

27 лютого 2019р

команда учнівського самоврядування "Енштейники" посіла ІІІ місце в шкільній лізі Сихівського району м. Львова з інтелектуальної гри                                             "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

Учасники дивували своєю інтригою, інтуїцією, своїми знаннями.

Щиро вітаємо, ви великі молодці!

Склад команди:

Федак Марія - 10-А кл.

Мороз Христина - 10-Акл

Дулеба Володимир - 10-А кл.

Козак Назарій - 10-А кл.

Кулеба Лілія - 9-А кл.

Мартин Катерина - 9-А кл.

Керівник команди: Озарків І.М. - педагог-організатор

Організатори: учнівський парламент Сихівського району

17 січня  2019 р.  відбувся ІІ-й модуль проекту«Покликані до любові та витривалості».Практика віри на щодень. Кожен міг усвідомити,що ж таке віра, яке місце вона займає у нашому щоденному житті.

29 жовтня - 02 листопада  2018 р.

Тиждень курсів підвищення кваліфікації.  Нові знайомства, цікаві історії, тренінги, позитивні емоції, маса вражень і набутий досвід.

24 жовтня 2018 року

Відбувся І модуль проекту

"Покликані до любові і витривалості". Про виховання, цінності та сенс життя розважали з керівником напрямку шкільництва Патріаршої комісії у справах освіти і виховання УРКЦ - отцем П.Майбою. Ми мали можливість усвідомити, як важливо виконуватисвою щоденну роботуз радістю і любовю.

12 жовтня 2018 року             Члени учнівського самоврядування взяли участь в акції

"Пошанування памяті воїнів УПА"  на Личаківському цвинтарі

9 жовтня 2018 року

За ініціативи управління інформаційних технологій департаменту розвитку у співпраці з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради відбулася конференція Е - освіта. на конференції було розкрито важливі питання сьогодення щодо виховання проблем учнівської молоді. Конференція була змістовною і пізнавальною.

27 вересня 2018 року

відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування. Федак Марія прозвітувала про роботу самоврядування за 2017-2018 н.р. Ознайомила присутніх з усіма шкільними і позашкільними виховними заходами, які організовували члени учнівського самоуправління.

Учні обрали Федак Марію, ученицю       10-А класу, ще на один термін головою учнівського самоуправління.

На конференції обрано актив школи:

Голова УС: Федак Марія (10-А кл)

Заступник: Мартин Катерина (9-А кл)

Дулеба Володимир (10-Акл)

Козак Назарій (10-А кл)