2018 - 2019 н.р.

Переможці ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Прізвище імя учня Клас Місце Предмет Вчитель
Кулеба Лілія    9-А ІІ інформац. технології  Чемерис О.П. 
Козак Назар  10-А ІІ інформатикаі Чемерис О.П. 
Федак Марія   10-А ІІ  християнська етика  Лозинська Г.І. 
Фецюх Соломія   9-Б ІІ  християнська етика  Григорович Д.М.
Лапчук Максим   9-А ІІІ математика Шабаковська Р.Б.
  •  

 

2016 - 2017 н.р.

Переможці ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Прізвище імя учня Клас Місце Предмет Вчитель
Знак Олена 11-А І географія Знак Л.Є.
Гонтар Павло 8-А І християнська етика Григорович Д.М.
Мішталь Ірина  10-А ІІ географія Улицька Н.В.
Дідик Софія 7-А ІІ математика Бобрецька Г.І.
Місяйло Олег 6-А ІІ математика Шабаковська Р.Б.
Барилко Юлія 9-б ІІ інфор. технології Чемерис О.П.
Знак Олена 11-А ІІІ математика Шабаковська Р.Б.
Оскерко Ірина 9-Б ІІІ біологія Філіпчук О.І.
Бахтіяров Максим 9-А ІІІ трудове навчання Нарушевич І.В.

 

2015 - 2016 н.р.

Переможці ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Прізвище імя учня Клас Місце Предмет Вчитель
Знак Олена 11-А І географія Знак Л.Є.
Гонтар Павло 8-А І християнська етика Григорович Д.М.
Мішталь Ірина  10-А ІІ географія Улицька Н.В.
Дідик Софія 7-А ІІ математика Бобрецька Г.І.
Місяйло Олег 6-А ІІ математика Шабаковська Р.Б.
Барилко Юлія 9-б ІІ інфор. технології Чемерис О.П.
Знак Олена 11-А ІІІ математика Шабаковська Р.Б.
Оскерко Ірина 9-Б ІІІ біологія Філіпчук О.І.
Бахтіяров Максим 9-А ІІІ трудове навчання Нарушевич І.В.

 

       

2014 - 2015 н.р.

Переможці ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

  

Прізвище імя учня Клас Місце Предмет Вчитель
Улицька Соломія 11-А І історія Костецька Н.Я.
Улицька Софія 11-А І географія Знак Л.Є.
Знак Олена 10-А ІІ  математика  Шабаковська Р.Б.
 Знак Олена 10-А ІІ українська мова та література Пантюк Л.І. 
Дідик Софія  6-А ІІІ математика Бобрецька Г.І. 
Барилко Юлія 9-б ІІ інфор. технології Чемерис О.П.
 Мацура Наталя 9-А ІІІ математика Юрчук М.В.  
Мацура Наталя  9-А ІІІ біологія Філіпчук О.І.
Знак Олена   9-А ІІІ географія Знак Л.Є.
Оскерко Ірина 8-Б  ІІІ географія Улицька Н.В. 
Оскерко Ірина 8-Б ІІІ українська мова та література Фурда І.І. 
  Лаба Христина 9-А ІІІ

християнська етика

 Григорович Д.М. 

       

2013 - 2014 н.р.

Переможці ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

 

Прізвище імя учня Клас Місце Предмет Вчитель
Знак Олена

9-Б

І

І

ІІ

ІІІ

 

 

математика 

укр. мова та література

фізика

географія

 

 

Шабаковська Р.Б

Пантюк Л.І.  

Нарушевич І.П.

Знак Л.Є.

 

 

 Малець Ірина  11-А ІІ географія Улицька Н.В.
Улицька Соломія    10-А ІІ географія Знак Л.Є.
Улицька  Софія 10-А

ІІІ

ІІІ

історія

трудове навчання

Костецька Н.Я. 

Лозинська Г.І.

Мацура Наталія  8-А

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

географія 

біологія

історія

математика 

Улицька Н.В. 

філіпчук О.І.

Костецька Н.В.

Юрчук М.В. 

Коцан Олена  7-Б

ІІІ

ІІІ

укр. мова та література 

математика 

Фурда І.І.

Юрчук М.В.