Методична комісія класних керівників

Керівники: Ваврин Леся Андріївна

Кірюхіна Олена Юріївна

Виховна проблема:

«Національно-патріотичне та духовне виховання учнів»

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• формування в учнів чіткої громадянської позиції;
  • виховання толерантного ставлення до всіх учасників навчально-виховного процесу та їх моральна підтримка;
  • виховання загальнолюдських цінностей;
  • всебічне підвищення професійного рівня класних керівників;
  • розвиток ініціативи та творчості  класного керівника;
  • виховання загальнолюдських цінностей.

2018 - 2019 навчальний рік

Графік проведення годин спілкування

Графік проведення предметних Декад та Тижнів

Календар спортивно-масових заходів

27 лютого 2018 року                                                                                                                                                  Засідання методичної комісії:

1. Інноваційні технології громадянського виховання учнівської молоді(з досвіду роботи). (Стрельчук Т.)

2. Взаємодія з громадскістю. Секрети успішної організації батьківських зборів. (Юрчук М.)

3. Обговорення та затвердження планів виховної роботи класних керівників на ІІ семестрі 2017-2018 н.р. (Голова м/к, члени м/к)

16 січня 2018 року пройшло друге засідання методичної комісії класних керівників.

Розглядались такі питання:

1. Компетентнісний підхід до виховання. Роль класного керівника у формуванні життєво компетентної особистості. Ефективність виховної технології щодо формування життєвого досвіду учнів. (Кіш Т.)

2. Створення моделі компетентного класного керівника, учня, випускника школи. Практичне заняття.  (Члени м/к)

3. Обговорення проведених виховних заходів, тематичних г/с у І семестрі 2017-2018 н.р. (Голова м/к, члени м/к)