Методична комісія класних керівників

Керівники: Андрусик Леся Андріївна                                                                          Кірюхіна Олена Юріївна

Виховна проблема:

«Національно-патріотичне та духовне виховання учнів»

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• формування в учнів чіткої громадянської позиції;
  • виховання толерантного ставлення до всіх учасників навчально-виховного процесу та їх моральна підтримка;
  • виховання загальнолюдських цінностей;
  • всебічне підвищення професійного рівня класних керівників;
  • розвиток ініціативи та творчості  класного керівника;
  • виховання загальнолюдських цінностей.

27 лютого 2018 року                                                                                            пройшло третє засідання методичної комісії класних керівників.

Розглядались такі питання:

1. Інноваційні технології громадянського виховання учнівської молоді(з досвіду роботи). (Стрельчук Т.)

2. Взаємодія з громадскістю. Секрети успішної організації батьківських зборів. (Юрчук М.)

3. Обговорення та затвердження планів виховної роботи класних керівників на ІІ семестрі 2017-2018 н.р. (Голова м/к, члени м/к)

16 січня 2018 року                                                                                                      пройшло друге засідання методичної комісії класних керівників. Розглядались такі питання:

1. Компетентнісний підхід до виховання. Роль класного керівника у формуванні життєво компетентної особистості. Ефективність виховної технології щодо формування життєвого досвіду учнів. (Кіш Т.)

2. Створення моделі компетентного класного керівника, учня, випускника школи. Практичне заняття.  (Члени м/к)

3. Обговорення проведених виховних заходів, тематичних г/с у І семестрі 2017-2018 н.р. (Голова м/к, члени м/к)

22 листопада 2016 року.                                                                                                      Засідання методичної комісії класних керівників початкової школи.  "Круглий стіл": Запобігання дитячій жорстокості

1  Прояви дитячої агресії Романюк І. С.
2 Насильство і наші діти Лябига Н.Я.
3 Робота класного керівника з проблемними сімями.  Десять заповідей для батьків Данилишин О.П.
4 Психологічний порадник "Як подолати гнів?" Діжовська Т.Ю.

Будні класних керівників початкової школи