Про організацію навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах у 2014-2015 навчальному році

Про організацію навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році

Про організацію навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах у 2011-2012 навчальному році

Організація навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах.

Про організацію навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах у 2012-2013 навчальному році.

Методичні рекомендації щодо роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу для дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх навчальних закладах.