Четвер, 21.09.2017, 11:26Вітаю Вас Гість | RSS

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

2016-2017 навчальний рік

Підсумки проведення

районних конкурсів-захистів учнівських проектних,    дослідницьких та пошукових робіт

Назва конкурсу Місце Прізвище та ім'я учня Тема роботи Клас Учитель
"Гармонія в математиці" І Фтома Софія Дивовижний світ орігамі 8-Б Юрчук М.В.
"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь" І Покітко Анастасія Від Нагуєвичів до Львова: вулицями Івана Франка 10-А Фурда І.І.
"Українська революція 1917-1921р." І Мішталь Ірина Революція на граніті 11-А Костецька Н.Я.
"Видатні винаходи людства" ІІ Фтома Софія 3D друк: технологія, яка змінює світ 8-Б Стрельчук Т.О.
"Формування творчого ставлення до праці" ІІ Івашко Анастасія Подарункова торбинка 11-А Лозинська Г.І.
"Хімія - наука сьогодення" ІІ Савка Лілія Досягнення хімії на службі людини 11-А Любунь М.В.
"Туристичні ресурси Львівщини" ІІ Чижук Ніна  Покітко Анастасія Природоохоронні території Львівщини 10-А Білоус Л.Г.
"Загадковий світ рослин" ІІ Фтома Софія Діяльність людини зі збереженням рослинного світу 8-Б Філіпчук О.І.
"Твори добро, бо ти - Людина" ІІІ Федак Марія Милосердя і доброта - людства два крила 8-А Григорович Д.М.
"Нове життя вторинної сировини" ІІІ Ружила Т.    Савронь О. Паньков П. Гвоздяк К. Петрова А. Метал 4-А Івановська О.М.
"Роль комп'ютера у сучасному житті" ІІІ Дідик Софія  Федак Марія Роль комп'ютера у сучасному житті 8-А Чемерис О.П.
"Сучасні досягнення фізики у медицині, техніці, мистецтві" учасн. Чижук Ніна  Фізика у мистецтві, мистецтво у фізиці 10-А Нарушевич І.П.
"Формування творчого ставлення до праці" учасн. Бахтіяров Максим Шкатулка 10-А Лозинська Г.І.

2015-2016 навчальний рік

Сарахман Софія   (7-Б клас)

І місце у районному конкурсі-захисту проектних, дослідницьких        та пошукових робіт учнів з                           англійської мови                       "Свята та традиції українського народу"

Тема  роботи                                    "Обрядові пісні українського                           народу"                          Номінація "Пошукова робота"   Вчитель: Стрельчук Тетяна