Розумний користувач інтернету:

1. Поводиться чемно й не ображає інших.

2. Я сідаю за компютер тільки з дозволу батьків.

3. Я тримаю свій пароль у таємниці від усіх.

4. Я відкриваю повідомлення електронної пошти, тільки            якщо вони надійшли від знайомих.

4  5. Я завжди повідомляю батькам про проблеми, які виникають.

6. Я використовую комп’ютер максимум одну годину на день.

7. В Інтернеті я нікому не повідомляю своє імя та адресу.

8. Я обговорюю з батьками веб-сайти, які можна відвідувати.Залишаю негарні                        веб-сайти.

10   золотих правил безпеки в Інтернеті

для дітей

1.1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщовсе ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустрічповиннавідбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

5. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними проприйнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

6. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому, крім батьків, свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

Навчальне відео на основі відеороликів компанії Київстар