2019 - 2020 навчальний рік

Класний керівник Туркало Ольга Ярославівна

2 вересня 2019 року

2 вересня 2019 року                         Перший урок

Творчий осередок "Руханки польською"

11 вересня 2019 року

Ми відвідали підземелля єзуїтів Гарнізонного храму Петра і Павла. Моторошна та таємнича атмосфера львівських підземель у поєднанні з історичними легендами середньовічного Львова подарували нам незабутні враження. Ознайомились з мистецтвом портрету середньовічного Львова та реконструкцією міста від часів Галицько-Волинської держави і до сьогодення.

2018 - 2019  навчальний рік

Класний керівник Туркало Ольга Ярославівна

Ура- а а!!!   Ми в старшій школі!!!

03.09.2018 р. Перший урок.  Урок толерантності "Ми - всі різні, ми - всі рівні".

18.09.2018 р                 Екскурсія локаціями. Ми - учасники проекту                                                                                       "Перлини Галицької корони"

14.10.2018 р                      Загальношкільне  свято "Покрова - свято козаків"

18.04.2019р. Команда учнів нашого класу виборола призове ІІ місце у краєзнавчо-дослідницькому конкурсі

"ЛЬВІВСЬКЕ РОНДО".               Нагородження проходило у                      Львівській  Медіатеці.

Склад команди: Бережанська Ганна, Гриньків Тетяна, Зубко Ангеліна, Кузнєцова Марина, Сорока Марта,   Тартак Максим.

Керівник команди: Ольга Ярославівна Туркало (класний керівник)

9 березня 2019 року

у рамках Тижня Шевченкознавства в школі проведено   флешмоб

"Слався, Тарасе великий!",

в якому взяла участь учениця нашого класу Бережанська Ганна.

5 травня 2019 року

До Дня Матері учні класу взяли участь в майстер-класі по декоруванню пряників. Наші мами отримали прекрасні подарунки.

Виховна година " ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ"

18 травня 2019 року

Ми милувалися чудовими краєвидами наших КАРПАТ:  піднялися на гору Захар Беркут, чарував нас водоспад Кам'янка і, звичайно, ТУСТАНЬ!!!