2019 - 2020 навчальний рік

Класний керівник Туркало Ольга Ярославівна

2 вересня 2019 року

2 вересня 2019 року                         Перший урок

Творчий осередок "Руханки польською"

11 вересня 2019 року

Ми відвідали підземелля єзуїтів Гарнізонного храму Петра і Павла. Моторошна та таємнича атмосфера львівських підземель у поєднанні з історичними легендами середньовічного Львова подарували нам незабутні враження. Ознайомились з мистецтвом портрету середньовічного Львова та реконструкцією міста від часів Галицько-Волинської держави і до сьогодення.

15 жовтня 2019 року

"Шляхами долі гетьмана" пройшли читачі Бібліотеки для дітей "Сихівська" під керівництвом вчителя історії СЗШ №95                      м. Львова Ольги Туркало та за участі її талановитих вихованців. Довідалися про Івана Мазепу - Володаря з блискучою європейською освітою та військовим вишколом, дипломата, стратега, інтелектуала, поета, будівничого,

а найголовніше - ідеолога й творця нації, який поклав своє життя, щоб географічно та духовно унезалежнити Україну, наблизити до європейських цінностей.
ожили у пісочній мультиплікації Сашка Лірника.

22 жовтня 2019 року

Ми відвідали в кінопалаці ім. Довженка освітнє шоу "Історія України в казках та легендах". Через призму народного фолькльору ожили історичні постаті та легенди Київської Русі у прісочній мультиплікації Сашка Лірника.

8 листопада 2019 року

В рамках Тижня української  писемності та мови у нас пройшов урок-захист  проектів     "Дивен світ слова", який організували вчителі української мови та літератури Дмитрик Ірина Євгенівна і Кіш Тетяна Андріївна.

15 листопада 2019 року

Ми відвідали Меморіал памяті Героїв Небесної Сотні і провели урок памяті "Герої не вмирають". Діти вшанували героїв , які віддали своє життя за волю, незалежність, гідність і свободу України, запалили свічки і поклали квіти.

СЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

20 листопада 2019 року

Вшанування памяті жертв Голодомору в Сихівській бібліотеці для дітей та юнацтва

22 листопада 2019 року                       До Дня Гідності і Свободи

Ми взяли участь у заходах, приурочених до шостих роковин початку масових акцій громадянського протесту, які відбулися під час революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року).  В класі пройшов урок "Шануй права".

6 грудня  2019 року

До Дня Збройних сил України             Ольга Ярославівна на уроці історії провела інтерактивне заняття

"МОЇМ ЗАХИСНИКАМ"

з написанням листів воїнам АТО

18 грудня  2019 року

Для учнів 5-11 класів відкрила свої двері поетична світлиця

"ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА"

В поетичній естафеті взяли участь Бережанська Ганна та Басараб Максим

29 січня  2019 року

Ми побували на екскурсії  у музеї фото- та відео-техніки  "ФІКСАЖ"

2018 - 2019  навчальний рік

Класний керівник Туркало Ольга Ярославівна

Ура- а а!!!   Ми в старшій школі!!!

03.09.2018 р. Перший урок.  Урок толерантності "Ми - всі різні, ми - всі рівні".

18.09.2018 р                 Екскурсія локаціями. Ми - учасники проекту                                                                                       "Перлини Галицької корони"

14.10.2018 р                      Загальношкільне  свято "Покрова - свято козаків"

18.04.2019р. Команда учнів нашого класу виборола призове ІІ місце у краєзнавчо-дослідницькому конкурсі

"ЛЬВІВСЬКЕ РОНДО".               Нагородження проходило у                      Львівській  Медіатеці.

Склад команди: Бережанська Ганна, Гриньків Тетяна, Зубко Ангеліна, Кузнєцова Марина, Сорока Марта,   Тартак Максим.

Керівник команди: Ольга Ярославівна Туркало (класний керівник)

9 березня 2019 року

у рамках Тижня Шевченкознавства в школі проведено   флешмоб

"Слався, Тарасе великий!",

в якому взяла участь учениця нашого класу Бережанська Ганна.

5 травня 2019 року

До Дня Матері учні класу взяли участь в майстер-класі по декоруванню пряників. Наші мами отримали прекрасні подарунки.

Виховна година " ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ"

18 травня 2019 року

Ми милувалися чудовими краєвидами наших КАРПАТ:  піднялися на гору Захар Беркут, чарував нас водоспад Кам'янка і, звичайно, ТУСТАНЬ!!!