Понеділок

1  зарубіж. література /українськ мова 2гр   історія
2 математика  математика  українська мова /польська мова
3

 біологія

   біологія  

 українська мова /польська мова
4

 християнська етика

   англійська мова

математика 
5  українська мова фізкультура  англійська мова 
6 україн. література  християнська етика  україн. література
7 інформатика Ігр

   географія 

зарубіж. література 

Вівторок

1 українська мова  українська літер.  біологія

 географія 

зарубіжна літер.    трудове навчання
3

   англійська мова

українська мова /польська мова 

 трудове навчання
4

   історія  

    українська мова /польська мова 

  географія 
5

   музичне мистецтво   

 англійська мова математика
6

 фізкультура

 музичне мистецтво  англійська мова 
7  польська мова

   історія   

  фізкультура

Середа 

1

 англійська мова

географія    українська мова /польська мова 
2

    зарубіжна  літер.

фізкультура  українська мова /польська мова  
3

 математика  

  математика  

 математика
4

основи здоровя   

біологія образотворче мист.  
5  фізкультура інформатика/    українська мова     .фізкультура
6

   образотворче мист.

  інформатика/    українська мова

 основи здоровя
7 інформатика ІІгр    

Четвер

1

 українська мова

 математика  математика 
2

українська літерат.

українська літерат. українська літерат.
 

  трудове навчання

історія музичне мистецтво  
4

  трудове навчання

 українська мова /польська мова  інформатика /українська мова
5

математика 

 англійська мова історія
6  біологія  українська мова /польська мова   інформатика /українська мова 
7    основи здоровя    

Пятниця

1  математика

 / українська мова

0.україн. мова Ігр /
2 географія математика  1.географія  
3

   історія

 трудове навчання

2. зарубіжна літер 
4

  англійська мова  

 трудове навчання 3.християнська етика 
5   фізкультура

  зарубіжна літер

4.англійська мова   
6  польська мова

 образотвор. мист  

5. біологія
7 українська мова /   фізкультура  6. фізкультура 
      7.україн. мова ІІгр /