2017 - 2018 навчальний рік

14 грудня 2017року  для учнів   5-10 класів відкрила свої двері

ПОЕТИЧНА СВІТЛИЦЯ                       "Людина починається з добра"     Господарі світлиці: члени учнівського самоврядування та педагог-організатор   Озарків Ірина Миколаївна

Людина починається з добра,

Із ласки і великої любові,

Із батьківської хати і двора,

З поваги, що звучить у кожнім слові

В  душі людській є і добро і зло.

У дві руки ця пара Долю пише.

Що більше зла в собі переборов,

То світ стає добрішим і милішим.

Учні проникливо читали вірші про найважливішу цінність людської душі - доброту, про велич і красу добра, розуміючи, як важливо творити добро в повсякденному житті.

17 листопада 2017 року

До Міжнародного дня толерантності         в 5-А і 5-В класах проведено інтерактивне заняття з елементами тренінгу "Я - толерантна особистість"

Діти висловили свої думки про милосердя, толерантність -          " Ми різні - всі ми рівні"

29 березня 2018 року

В рамках реалізації програми  національно-патріотичного виховання  проведена поетична світлиця "Люблю Україну!"

Учні поетичним словом поглибили свої знання про Україну, її традиції, обереги, пісні, висловили свою любов до України.

7 травня 2018 року

учнівський парламент Сихівського району провів "Учнівську лігу КВК Сихівського району м.Львова".              Команда "11 із 10" гідно представила учнівське самоврядування і отримала Грамоту організаторів конкурсу.                  Капітан команди - Дулеба                                                    Володимир            Члени команди: Литвин Михайло,                                     Козак Назар.

2016 - 2017 навчальний рік

27 квітня 2017 року

для учнів 5-7 класів проведена  поетична світлиця

"ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ"

Учні поетичним словом поглибили свої знання про Україну, про її традиції, обереги, пісні висловили свою любов до Батьківщини.
Мій край чудовий - Україна!                   Тут народились ти і я,                            Тут над ставком верба й калина          Чарівна пісня солов'я. Любіть Україну у сні й наяву,                 Вишневу свою Україну,                          Красу її, вічно живу і нову,                       І мову її солов'їну.
Провела поетичну світлицю педагог-організатор Озарків Ірина Миколаївна разом з членами учнівського самоврядування

20 лютого 2017 року

в школі пройшла

лінійка-реквієм

"ПАМЯТІ НЕБЕСНІЙ СОТНІ"

Минають дні і ночі - та назавжди            Калейдоскоп кривавий, невблаганний,     Я бачу ті обличчя і ті очі,                            Тих хлопчиків, що впали на Майдані.     Допоки житиму, я памятати буду           Жінок із надписом на грудях "Мама".            І закатованого Юрія Вербицького,               Й слова пророчі Сергія Нігояна.